طراحی سایت

قالب وبلاگ

بهمن 91 - ستاره آسمان
سفارش تبلیغ
مجله هاست ایران
مجله هاست ایران

طراحی سایت


ستاره آسمان
چاوەکانم داخست تا کە چاوی خومارت نەبینم لە نەکاو دڵم گووتی خۆ ئەمن ھەستی دەکەم و دەیبینم
نوشته شده در تاریخ جمعه 91/11/20 توسط gharib

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان

این قسمت‌های تغییررنگ داده، مملو از ترکیب‌های آکریلامیدی هستند که مواد سرطان‌زا محسوب می‌شوند.

آفتاب دل :این قسمت‌های تغییررنگ داده، مملو از ترکیب‌های آکریلامیدی هستند که مواد سرطان‌زا محسوب می‌شوند. باقی ماندن خمیر از پخت قبلی یا تنظیم نبودن حرارت تنور هم باعث سوخته و سمی‌شدن سطح زیرین نان‏ یا قسمت‏هایی از آن می‏شود و متاسفانه به دلیل ناآگاهی، مردم این قسمت‏ها را هم مصرف می‌کنند.


ادامه مطلب...

 

مدرس حوزه و دانشگاه
تبلیغ و ترویج ارزشهای تولید و خودکفایی گامی در جهت اقتصاد مقاومتی
حجت الاسلام محمد مهدی لطیفی گفت : در مسیر اقتصاد مقاومتی اصل اول تبلیغ و ترویج ارزشهای تولید و خودکفایی و نقش آن در استقلال کشور است.

حجت الاسلام محمد مهدی لطیفی مدرس حوزه ودانشگاه در خصوص مبحث اقتصاد مقاومتی در گفتگو با خبرنگار آفتاب دل گفت : اقتصاد مقاومتی یک رویکرد کوتاه مدت سلبی و اقدامی و صرفأ پدافندی نیست بلکه رویکردی است که چشم انداز کلان به اقتصاد جمهوری اسلامی دارد ویک اقدام بلند مدت را شامل می شود .

ادامه مطلب...

نوشته شده در تاریخ جمعه 91/11/20 توسط gharib

ارسال به دوستان

آیا بختک در خواب حقیقت دارد؟
شاید برای شما هم تجربه‌هایی از این دست پیش آمده باشد؛ مشکلی که اصطلاح علمی‌اش«فلج خواب» است و ایرانی‌ها آن را «بختک» می‌نامند. تقریبا به تعداد فرهنگ‌هایی که در جهان وجود دارد، اسامی مختلفی برای این مشکل ایجاد شده و طی قرن‌ها، انواع اجنه، اهریمن‌ها و نفرین‌ها مقصر دانسته شده‌اند.

 توی خواب عمیقی بودم تا اینکه احساس کردم یک چیزی روی سینه‌ام سنگینی می‌کند همین دلیل خواستم که بیدار شم اما نمی‌تونستم؛ ضربان قلبم تند شده بود و نفسم هم تنگ. تقلای زیادی می‌کردم اما اصلا نمی‌تونستم هیچ تکانی بخورم. جالب اینجاست که همسرم صبح آن روز به من گفت سعی می‌کردم با تقلای زیاد دمپایی پای تخت را بردارم و به طرف کسی پرتاب کنم. ظاهرا بعد از اینکه حس حرکتی‌ام برگشته بود سعی داشتم اون چیز سنگینی که روی قفسه سینه‌ام بود را از خودم دور کنم. او که این صحنه را دیده‌بود من را تکان داده بود و بیدارم کرده بود وقتی از خواب بیدار شدم به شدت ترسیده بودم و در عین حال احساس تشنگی بسیار زیادی می‌کردم.» شاید برای شما هم تجربه‌هایی از این دست پیش آمده باشد؛ مشکلی که اصطلاح علمی‌اش«فلج خواب» است و ایرانی‌ها آن را «بختک» می‌نامند. تقریبا به تعداد فرهنگ‌هایی که در جهان وجود دارد، اسامی مختلفی برای این مشکل ایجاد شده و طی قرن‌ها، انواع اجنه، اهریمن‌ها و نفرین‌ها مقصر دانسته شده‌اند.

ادامه مطلب...

.: Weblog Themes By Pichak :.بازدید امروز: 45
بازدید دیروز: 95
کل بازدیدها: 118531

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • فروش بک لینک فالو | فروش بک لینک با کیفیت